Зголемени квоти за натпреварот Рен – Виљареал

Денес од 18:45 во последното коло од групната фаза на Лига Европа се сретнуваат екипите на Рен и Виљареал.

Домаќините се на првото место со 12 освоени бодови, додека гостите се на втората позиција и имаат 10 бода, а со оглед на моменталнта ситуација двете екипи ќе го продолжат натпреварувањето во нокаут фазата.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 8.50 зголемен на 9
  • Морено Џерард да постигне прв погодок коефициент 7 зголемен на 7.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*