Натпревар со драстичен пад на коефициентот (14.12.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Лига Европа кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 18:45 се сретнуваат екипите на Ројал Унион  и Ливерпул. Домаќините се наоѓаат на 3-то место со вкупно 5 бода, додека гостите се на првата позиција со 12 бода.

Ројал Унион – Ливерпул – 1 @ 2.20 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Ројал Унион Беше 3.50, а во моментов бележи пад од скоро 37% и се плаќа со квота 2.20 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*