Секоја сабота бонус за сите корисници во 20Bet

Онлајн обложувалницата на 20Bet ни претстави супер бонус кој е наменет за сите нови и постоечки корисници.

Станува збор за бонус кој може да го добиете во сабота. Вредноста на бонусот е 100% до 100 евра, се што треба да направите е минимален депозит од 5 евра со бонус кодот SRB.

Доколку се уште немате сметка во 20Bet може да се регистрирате ТУКА.

Услови и правила за корстење

  • Бонусот е наменет за сите нови и постоечки корисници кои ќе направат депозит во сабота од 00:00 до 23:59
  • Минималниот квалификуван депозит е 5 евра
  • Максималниот износ на бонус е 100% од вашата уплата до најмногу 100 евра
  • Бонусот се кредитира како бесплатни средства за обложување
  • Бонусот мора да се изигра во рок од 2 дена и да се уплати најмалку три пати на тикет со минимум три натпревари
  • Секој корисник може да го добие бонусот еднаш неделно

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*