Специјал тикет за натпреварот Дортмунд – ПСЖ

Денес од 21:00 ќе имаме можност да погледнеме еден интересен натпревар каде што на Сигнал Идуна Парк ќе се сретнат екипите на Дортмунд и ПСЖ.

Дортмунд е на лидерската позиција со вкупно 10 бода и учинок од 3 победи, 1 реми и 1 пораз, додека ПСЖ е на второто место со 7 бода кои ги имаат освоено преку 2 победи, 1 реми и 2 порази.

Како што и погоре кажавме овде очекуваме интересен и неизвесен натпревар, а по тој повод ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 7.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Х во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*