Натпревар со драстичен пад на коефициентот (13.12.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Лигата на шампиони кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Селтик и Феенорд. Селтик е на последната позиција со вкупно 1 бод и учинок од 0 победи, 1 реми и 4 порази, додека Феенорд е на 3-то место и досега имаат освоено 6 бода преку 2 победи и 3 порази.

Селтик – Феенорд – 2 @ 2.20 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Феенорд беше 2.70, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 2.20 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*