Зголемени квоти за натпреварот Интер – Реал Сосиедад

Денес е претпоследниот ден од групната фаза на Лигата на шампиони, па многу „патници“ за Европа во нокаут фазата се веќе познати.

Од 21:00 во Милано ќе патува тимот на Реал Сосиедад, а како домаќини ќе бидат Интер.

И двете екипи имаат по 11 бода и официјално ќе го продолжат натпреварувањето во нокаут фазата.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2/2 коефициент 8 зголемен на 8.50
  • 3-1 точен резултат коефициент 15 зголемен на 17

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*