Натпревар со драстичен пад на коефициентот (12.12.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од групната фаза на Лигата на шампиони кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 18:45 се сретнуваат екипите на Ленс и Севиља. Домаќините се наоѓаат на 3-то место со вкупно 5 бода, додека гостите се на 4-та позиција со само 2 освоени бода.

Ленс – Севиља – 1 @ 1.91 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Ленс беше 2.35, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 1.91 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*