Super Boost во Bet365 за натпреварот Манчестер Јунајтед – Баерн Минхен

Денес од 21:00 на Олд Трафорд се сретнуваат екипите на Баерн Минхен и Манчестер Јунајтед.

Баерн веќе го обезбеди првото место во својата група и досега освоија 13 бода, додека Манчестер Јунајтед се уште се бори за пласман во нокаут фазата од ЛШ или во најмала рака за Лига Европа.

Ова дефинитивно ќе биде интересен натпревар, бидејќи Манчестер Јунајтед мора да победи.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави „Super Boost“ промоција, поточно за типот ГГ, наместо коефициент 1.40, тие нудат квота 2.00.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*