Зголемени квоти за натпреварот Емполи – Лече

Денес од 18:30 во рамките на италијанската Серија А ќе имаме можност да го погледнеме натпреварот помеѓу Емполи и Лече.

Емполи е на 17-та позиција со само 11 бода, додека Лече се наоѓа на 13-то место со 16 бода и може да констатираме дека овде ќе гледаме дуел помеѓу две екипи со сличен квалитет.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Капуто прв да постигне погодок коефициент 6.50 зголемен на 7.00
  • 1-2 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*