Специјал тикет за натпреварот Барселона – Жирона

Денес во 21:00 ќе имаме можност во рамките на Ла Лига да го гледаме натпреварот помеѓу Барселона и Жирона.

Барселона е на 3-та позиција со вкупно 34 бода, додека Жирона е на 2-то место и досега имаат освоено 38 бода.

Според моменталната ситуација на табелата, овој натпревар може да го класифицираме како дерби дуел, па веруваме дека ќе гледаме возбудлив и неизвесен дуел.

Ние за вас спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тoа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*