Зголемени квоти за натпреварот Аталанта – Милан

Денес од 18:00 часот во рамките на италијанската Серија А ќе се сретнат екипите на Аталанта и Милан.

Аталанта досега имаат освоено 20 бода, додека Милан има вкупно 29 бода. Овде очекуваме неизвесен натпревар бидејќи искрено немаме фаворит.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој дуел ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11
  • Лука Јовиќ прв да постигне погодок коефициент 9 зголемен на 9.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*