Специјал тикет за натпреварот Андерлехт – Стандард

Денес во рамките на белгискиот Куп од 20:30 ќе се сретнат екипите на Андерлехт и Стандард.

Домаќините се во одлична форма и на последните пет натпревари запишаа четири победи и едно реми, додека Стандард во истиот временски период оствари две победи, едно реми и два порази.

Ова ќе биде интересен натпревар и покрај фактот што Андерлехт е фаворит на овој дуел.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 4, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во првите 10 минути од натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*