Зголемени квоти за натпреварот Лацио – Џенова

Денес од 21:00 во рамките на 1/8 финалето од италијанскиот Куп се сретнуваат екипите на Лацио и Џенова.

Лацио во последните пет натпревари запиша три победи, едно реми и еден пораз, додека Џенова во истиот временски период оствари две победи, два порази и едно реми.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Лацио да победи во двете полувремиња коефициент 4.33 зголемен на 4.50
  • 3-1 точен резултат коефициент 15 зголемен на 17

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*