Пакет бонус за добредојде во Mozzart

Онлајн обложувалницата на Mozzart засега функционира беспрекорно и покрај одличните квоти, тие нудат и најразлично бонус промоции како за новите, така и за постоечките корисници.

Овој пат се на „мета“ сите кои за прв пат ќе отворат сметка во оваа онлајн обложувалница.

Станува збор за пакет бонус за добредојде до 400 евра, како и 100 бесплатни спинови.

Се што треба да направите е:

 1. Да се регистрирате ТУКА
 2. Да направите депозит од 300 ЕУ со промо кодот BONUS400
 3. Да уживате во бонусот и бесплатните спинови

Пакетот бонус за добредојде се состои од:

 • 100% слот бонус до 300 евра
 • 100% бонус за обложување до 100 евра
 • 100 бесплатни спинови

Услови и правила за користење

 • Промоцијата е активна за сите нови корисници кои ќе направат депозит за прв пат
 • Квалификуван е депозитот направен со бонус кодот BONUS400
 • Бесплатните спинови се активираат автоматски и може да ги изиграте на слотот Sweet Bonanza
 • Вредноста на бесплатниот спин е 0.20 евра
 • Целосни правила може да ги прочитате на сајтот на Mozzart

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*