Натпревар со драстичен пад на коефициентот (05.12.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанскиот Копа Дел Реј кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Кастељон и Реал Овиедо. Домаќините во последните пет натпревари имаат четири победи и еден пораз, додека гостите во истиот временски период запиша две победи, две реми и еден пораз.

Кастељон – Реал Овиедо – 1 @ 2.45 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Кастељон беше 3.00, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 2.45 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*