Специјал тикет за натпреварот Спортинг – Жил Висент

Денес од 21:15 ќе се изигра последниот натпревар од 12-то коло од португалската елитна фудбалска лига.

Во Лисабон кај Спортинг ќе биде пречекан тимот на Жил Висент. Домаќините се на втората позиција и досега имаат освоено 28 бода, додека гостите имаат 11 бода и се наоѓаат на 13-та позиција на табелата.

Екипата на Спортинг влегува како огромен фаворит на овој натпревар, а тоа е и оправдано бидејќи се во одлична форма и се далеку поквалитетен тим.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*