Натпревар со драстичен пад на коефициентот (04.12.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија Ц – Група Ц кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:45 се сретнуваат екипите на Монополи и Џулијано. Домаќините во последните пет натпревари остварија три победи, едно реми и еден пораз, додека гостите во истиот временски период остварија две победи, едно реми и два порази.

Монополи – Џулијано – 1 @ 1.85 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Монополи беше 2.27, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 1.85 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*