Натпревар со драстичен пад на коефициентот (03.12.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од германската Бундеслига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 17:30 се сретнуваат екипите на Леверкузен и Дортмунд. Леверкузен е лидер на табелата, а Дортмунд пак заостанува цели 10 бода од нив.

Леверкузен – Дортмунд – 1 @ 1.62 вo 22Bet

Почетната вредност за победа на Леверкузен беше 2.00, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 1.62 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*