Зголемени квоти за натпреварот Баерн Минхен – Унион Берлин

Денес од 15:30 ќе погледнеме натпревар во Бундеслига помеѓу два германски претставници во Лигата на шампиони, поточно помеѓу Баерн Минхен и Унион Берлин.

Баерн се наоѓа на 2-та позиција во германската Бундеслига и зад себе имаат 10 победи и 2 реми, додека Унион Берлин е на  17-то место со вкупно 7 бода кои ги имаат освоено преку 2 победи, 1 реми и 9 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Хари Кејн прв да постигне погодок коефициент 3.10 зголемен на 3.20
  • 3-0 точен резултат коефициент 7 зголемен на 7.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*