Зголемени квоти за натпреварот Аталанта – Спортинг

Денес во рамките на групната фаза од Лига Европа во Бергамо ќе се сретнат екипите на Аталанта и Спортинг.

Аталанта е лидер на табелата со вкупно 10 бода, додека Спортинг има освоено 7 бода, па овие две екипи се главни фаворити за пласман во нокаут фазата.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-2 точен резултат коефициент зголемен од 13 на 15
  • Скамака да постигне прв погодок коефициент 6 зголемен на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*