Натпревар со драстичен пад на коефициентот (30.11.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од групната фаза на конференциската лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 18:45 се сретнуваат екипите на Балкани и Викториа Плзен. Домаќините се на 3-то место со вкупно 4 бода и учинок од 1 победа, 1 реми и 2 порази, додека гостите се на првата позиција со вкупно 12 бода кои ги имаат освоено преку 4 победи, 0 реми и 0 порази.

Балкани – Викториа Плзен – 1 @ 2.15 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Балкани беше 3.60, а во моментов бележи пад од скоро 40% и се плаќа со квота 2.15 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*