Специјал тикет за натпреварот Бенфика – Интер

Денес е вториот дел од претпоследното коло на најелитното фудбалско натпреварување Лига на шампиони.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Бенфика и Интер.  Домаќините во последните пет натпревари запишаа четири победи и еден пораз, додека гостите во истиот временски период остварија четири победи и едно реми.

Самиот тој факт зборува дека ќе имаме натпревар помеѓу две екипи во одлична форма, па очекуваме интересен и неизвесен дуел.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 9, а нашиот избор е:

  • Лаутаро Мартинез да има најмалку два удари во рамките на голот
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*