Boosted комбо тикет во Bet365

Денес се играат натпреварите од вториот дел на 5-то коло од Лигата на шампиони, а тука ќе имаме многу интересни натпревари.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за денес ни нуди фантастична комбинација од три типови со зголемен коефициент од 10.38 на 11.81.

Нивниот предлог тикет со зголемена квота е:

Да постигнат гол:

  • Хари Кејн
  • Сака
  • Белингам

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*