Натпревар со драстичен пад на коефициентот (29.11.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанската Ла Лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Мајорка и Кадиз. Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи, два порази и едно реми, а ист таков учинок во истиот временски период забележаа и гостите.

Мајорка – Кадиз – 2 @ 3.80 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Кадиз беше 5.50, а во моментов бележи пад од скоро 31% и се плаќа со квота 3.80 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*