Super Boost во Bet365

Денес еден од поинтересните натпревари ќе се игра во Каталонија каде што ќе се сретнат екипите на Барселона и Порто.

Барса не блеска нешто во последно време за разлика од Порто кој има три победи во серија.

Моменталната ситуација на табелата е таква што и двете екипи имаат ист број бодови, поточно ја делат лидерската позиција.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави Super Boost промоција за два типови за овој натпревар и коефициентот е зголемен од 1.61 на 2.10.

Super Boost понудата е:

  • Левандовски да има најмалку еден удар во рамките на голот
  • Победник на натпреварот да биде Барселона

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*