Зголемени квоти за натпреварот Келн – Баерн Минхен

Денес од 20:30 започнува новото коло во германската Бундеслига, а во премиерниот дуел ќе се сретнат екипите на Келн и Баерн Минхен.

Келн е на делба на последната позиција и досега собраа само 6 бода, додека Баерн Минхен е на второто место со 2 бода помалку зад лидерот Леверкузен.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-4 точен резултат коефициент 13 зголемен на 15
  • Хари Кејн да постигне погодок со глава коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*