Натпревар со драстичен пад на коефициентот (24.11.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од полската Екстракласа кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 18:00 се сретнуваат екипите на Лоџ  и Заглебие. Домаќините се на последното место со вкупно 8 бода кои ги имаат освоено преку 2 победи, 2 реми и 11 порази, додека гостите се на 7-та позиција со вкупно 21 бод.

Лоџ – Заглебие – 1 @ 2.38 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Лоџ беше 3.25, а во моментов бележи пад од скоро 27% и се плаќа со квота 2.38 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*