Специјал тикет за натпреварот Палестино – Евертон

Денес од 22:00 во рамките на чилеанската Примера дивизија ќе се сретнат екипите на Палестино и Евертон.

Палестино се наоѓа на 4-та позиција со вкупно 43 бода, додека Евертон е на 5-то место со само еден бод помалку.

Овде имаме натпревар на две екипи кои се слични по квалитет, па очекуваме доста интересен натпревар.

Ние за вас спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.00, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот
  • ГГ

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*