Зголемени квоти за натпреварот Замора – Виљареал

Денес понудата за обложување е доста слаба, но од 21:00 часот ќе имаме можност да погледнеме натпревар од шпанскиот Копа Дел Реј.

Во тој дуел ќе се сретнат екипите на Замора и Виљареал. Домаќините се дел од Сегунда РФЕФ лигата, додека Виљареал е дел од елитната Ла Лига, па станува збор за натпревар помеѓу две многу различни екипи.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Виљареал да победи во двете полувремиња коефициент 3 зголемен на 3.10
  • 3-0 точен резултат коефициент 8.50 зголемен на 9.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*