Специјал тикет за натпреварот  Aвстрија – Германија

Денес во рамките на пријателските дуели ќе се сретнат две квалитетни селекции, поточно Австрија и Германија.

Австрија зад себе има три победи, едно реми и еден пораз во последните пет натпревари, додека Германија во истиот временски период оствари две победи, два порази и едно реми.

Ова ќе биде интересен натпревар, а ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 7.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во првите 10 минути од натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*