Специјал тикет за натпреварот Македонија – Англија

Денес од 20:45 ќе имаме можност да го погледнеме натпреварот помеѓу селекциите на нашата Македонија и Англија.

За жал овој пат не забележавме некој посебен успех во квалификациите за ЕУРО за разлика од Англија која веќе обезбеди пласман на тоа големо натпреварување.

Сепак тоа не значи дека вечер македонските репрезентативци ќе се предадат лесно, па очекуваме да гледаме возбудлив и интересен натпревар.

По тој повод, ние составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот
  • Македонија да има повеќе од 2.5 удари во рамките на голот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*