Специјал тикет за натпреварот Шпанија – Грузија

Денес од 20:45 ќе имаме можност да го погледнеме квалификацискиот дуел помеѓу Шпанија и Грузија.

Шпанците веќе обезбедија пласман на ЕУРО и со тоа ја исполнија својата примарна цел, додека Грузија пак заостана некако во таа борба и е на претпоследното место на табелата.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, a нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Повеќе од 3.5 погодоци на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*