Зголемени квоти за натпреварот Швајцарија – Косово

Денес на програмата имаме натпревари каде што ќе се натпреваруваат репрезентациите ширум светот, а еден од понудените дуели ќе се игра помеѓу Швајцарија и Косово.

Швајцарците во групата се големи фаворити за пласман во ЕУРО, а веруваме дека имаат и капацитет да го остварат тоа, додека Косово ги загуби своите шанси за пласман на ова големо натпреварување.

Најдобрата онлајн обложувалница Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Селекцијата на Косово прва да постигне погодок коефициент 4.75 зголемен на 5
  • 3-0 точен резултат коефициент 8 зголемен на 8.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*