Зголемени квоти за натпреварот Италија – Македонија

Денес на програмата ги имаме натпреварите од квалификациите за ЕУРО, а во еден од понудените ќе се сретнат селекциите на Италија и Македонија.

Италијанците во 6 изиграни натпревари собраа 10 бода и се наоѓаат на 3-то место на табелата, додека нашата македонска репрезентација освои 7 бода преку 2 победи, 1 реми и 3 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Берарди да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 10 зголемен на 11
  • Џанлука Скамака да постигне погодок со глава коефициент 7.50 зголемен на 8

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*