Петок е ден за бонус во Mozzart

Ретко може да се забележи понуда каде што бонус се нуди на постоечки корисници.

За среќа во Mozzart имаме таква опција, па на сите корисници кои ќе направат депозит во петок им следува бонус.

Имено, станува збор за 50% бонус до 150 евра на вашиот депозит направен во петок, како и 50 бесплатни спинови на слотот Mozzart Bonanza.

Се што треба да направите е да депонирате минимум 10 евра со бонус кодот RELOAD  и бонусот е ваш.

Услови  и правила за користење

  • Бонусот е активен за сите корисници
  • Бонусот важи за првиот депозит направен во петок од 00:01 до 23:59 часот
  • Бесплатните спинови се активираат автоматски и може да ги користите само на слотот Mozzart Bonanza
  • Бонус кодот RELOAD е задолжителен за да се активира бонусот
  • Вредноста на бесплатните спинови е 0.20 eвра по спин
  • Максималниот бонус кој може да го добиете е 150 евра

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*