Зголемени квоти за натпреварот Кипар – Шпанија

Денес продолжуваат натпреварите од квалификациите за ЕУРО, а еден од понудените дуели ќе се игра помеѓу Кипар и Шпанија.

Овде станува збор за натпревар помеѓу две различни селекции, поточно Кипар влегува како огромен аутсајдер, а тоа е оправдано бидејќи се наоѓаат на последната позиција на табелата, додека Шпанците се лидери со 15 бода.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Гави да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 15 зголемен на 17
  • Мората да постигне погодок коефициент 5 зголемен на 5.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*