Специјал тикет за натпреварот Луксембург – БиХ

Денес започнува последниот квалификациски циклус за пласман на ЕУРО, а ќе имаме и доста интересни дуели.

Еден од поинтересните натпревари го издвојуваме дуелот помеѓу Луксембург и Босна и Херцеговина.

Домаќините во овие квалификации изигра 8 натпревари и собраа 11 бода, додека гостите пак на исто толку натпревари освоија 9 бода.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.00, a а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*