Зголемени квоти за натпреварот Израел – Швајцарија

Денес се игра заостанатиот квалификациски натпревар каде што ќе се сретнат селекциите на Израел и Швајцарија.

Израел досега има освоено 11 бода преку 3 победи, 2 реми и 2 порази, додека Швајцарија оствари 4 победи, 3 реми и 0 порази, па на салдото имаат вкупно 15 бода.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Швајцарија да победи во двете полувремиња коефициент 3.75 зголемен на 4.00
  • Шакири да постигне прв погодок коефициент 7.50 зголемен на 8.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*