Специјал тикет за натпреварот Белгија – Србија

Денес од 20:45 во пријателски натпревар ќе се сретнат селекциите на Белгија и Србија.

Белгија на овој дуел влегува како фаворит и во последните пет натпревари запишаа четири победи и едно реми, додека Србија во истиот временски период оствари две победи, едно реми и два порази.

Веруваме дека овие две селекции ќе ни прикажат интересен натпревар, па затоа ни решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 6.00, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*