Специјал тикет за натпреварот Стокпорт – Болтон

Денес од 20:30 во рамките на англискиот ЕФЛ Трофи куп ќе се сретнат екипите на Стокпорт и Болтон.

Овде имаме дуел на две екипи кои играат фантастично, а најдобар показател за тоа ни се резултатите од последните пет натпревари каде што двата тима запишаа исто толку и победи.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*