Зголемени коефициенти за натпреварот Штугарт – Борусија Дортмунд

Денес на понудата ги имаме и натпреварите од германската Бундеслига, а еден од поинтересните ќе биде дуелот помеѓу Штутгарт и Дортмунд.

Интересно е што и двете екипи имаат по 21 бод и ја делат третата позиција на табелата, а искрено за Дортмунд тоа е очекувано, додека Штутгарт е големо изненадување на ова издание на од Бундеслигата.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365,  ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11
  • Брандт да постигне прв погодок коефициент зголемен од 11 на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*