Зголемени квоти за натпреварот Монпеље – Ница

Денес од 21:00 во рамките на француската Лига 1 започнува 12-то коло со натпревар помеѓу Монпеље и Ница.

Домаќините се на 13-та позиција и досега имаат освоено 11 бода, додека Ница е на лидерската позиција и има вкупно 25 бода, а исто така е и единствениот тим без пораз.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Ница да победи во двете полувремиња коефициент 7 зголемен на 7.50
  • Акор Адамс да постигне прв погодок коефициент 6 зголемен на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*