Натпревар со драстичен пад на коефициентот (06.11.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес од 23:00 во рамките на Примера Дивизијата од Чиле се сретнуваат екипите на У. Де Чиле и Евертон.

У. Де Чиле во последните пет натпревари запишаа една победа, две реми и два порази, додека Евертон во истиот временски период запиша две победи, два порази и едно реми.

У Де Чиле – Евертон – 1 @ 2.05 во 22Bet

Почетната вредност за победа на У. Де Чиле беше 2.63, а во моментов бележи пад од скоро 22% и се плаќа со квота 2.05 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*