Зголемени квоти за натпреварот ПСЖ – Монпеље

Денес од 21:00 започнува новото коло во француската Лига 1, а во премиерниот натпревар ќе се сретнат екипите на ПСЖ и Монпеље.

ПСЖ се наоѓа на втората позиција во француската Лига 1 и досега имаат остварено 6 победи, 3 реми и 1 пораз, додека гостите се на 11-та позиција со вкупно 11 бода.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Мбапе да постигне гол надвор од 16-тник коефициент 11 зголемен на 12
  • 3-1 точен резултат коефициент зголемен од 10 на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*