Зголемени квоти за натпреварот Холандија – Франција

Денес од 20:45 во рамките на квалификациите за ЕУРО ќе имаме можност да погледнеме натпревар помеѓу две квалитетни селекции.

Се сретнуваат репрезентациите на Холандија и Франција. Домаќините се на второто место со 9 бода и еден натпревар помалку, додека гостите имаат 100% позитивен учинок и од 5 изиграни натпревари запишаа исто толку и победи.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Жиру да постигне гол со глава коефициент 8.50 зголемен на 9
  • Гризман да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 23 зголемен на 26

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*