Специјал тикет за натпреварот Австрија – Белгија

Денес од 20:45 во рамките на квалификациите за ЕУРО се сретнуваат селекциите на Австрија и Белгија.

Австрија има четири победи и едно реми во овие квалификации, а ист учинок имаат и Белгијците кој всушност им се денешни противници, па овде очекуваме интересен и неизвесен натпревар.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*