Натпревар со драстичен пад на коефициентот (03.10.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Национална лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:45 часот се сретнуваат екипите на Барнет и Филде. Барнет досега има освоено 29 бода од 13 изиграни натпревари, додека Филде има само 9 бода што е доволно за да бидат дел до црвената зона.

Барнет – Филде – 1 @ 1.51 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Баернет беше 1.91, а во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 1.51 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*