Специјал тикет за натпреварот Манчестер Јунајтед – Галатасарај

Денес од 21:00 во рамките на најелитното фудбалско натпреварување, Лига на шампиони, ќе имаме можност да го погледнеме натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед и Галатасарај.

Манчестер во првото коло беа поразени од Баерн Минхен со резултат 3-4, додека Галатасарај успеа да земе тежок бод од Копенхаген бидејќи до 86-та минута имаа негатива од 2-0, но сепак тој натпревар заврши 2-2.

Ова дефинитивно ќе биде интересен и возбудлив дуел, а ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Двата тима да добијат картон

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*