Bet365 промоција: Добитен тип пред да заврши натпреварот!

Доколку сте љубители на обложувањето, веруваме и сигурни сме дека сте слушнале за обложувалницата Bet365.

Таа обложувалница важи за лидер во обложувачката сфера, а оправдано е тоа така.

Најпрво да нагласиме дека со секоја новоотворена сметка во Bet365 ви следуваат 100% бесплатни средства за обложување до 25 евра на вашиот прв депозит.

Покрај тоа, вие имате можност да си добиете и предвремена исплата, поточно да ви се потврди типот како добитен и пред да заврши натпреварот, а за тоа треба вашиот типуван тим да заводи со два гола разлика. Откако ќе ја стекнат таа предност, повеќе не ве интересира крајот на натпреварот бидејќи секако сте добитни.

Оваа промоција важи за следните лиги:

 • AFC Asian Cup
 • AFC Champions League (from Group Stage onwards)
 • Africa Cup of Nations
 • Africa – World Cup Qualifying
 • Argentinian Copa de la Liga Profesional
 • Argentinian Cup
 • Argentinian Nacional B (including Play-Offs)
 • Argentinian Superliga
 • Argentinian Superliga Cup
 • Asia – World Cup Qualifying
 • Australian A-League
 • Australian FFA Cup (from Round of 32 onwards)
 • Austrian Bundesliga
 • Austrian OFB Cup
 • Austrian 2. Liga
 • Bolivia Apertura
 • Bolivia Clausura
 • Brazilian Serie A
 • Brazilian Serie B
 • Bulgarian First League (including Play-Offs)
 • Bulgarian Cup
 • Central America – World Cup Qualifying
 • Chilean Primera Division
 • Chinese FA Cup
 • Chinese Super League
 • Colombian Cup
 • Colombian Primera A (including Play-Offs)
 • Colombian Primera B (including Play-Offs)
 • CONCACAF Champions League
 • CONCACAF Gold Cup
 • Copa America
 • Copa Do Brasil
 • Coppa Italia
 • Copa Libertadores (from Group Stage onwards)
 • Copa Sudamericana
 • Cyprus Division 1
 • Danish Landspokal Cup
 • Danish Superligaen (including Play-Offs)
 • Danish 1st Division
 • Dutch Cup
 • Dutch Eerste Divisie (including Play-Offs)
 • Dutch Eredivisie (including Play-Offs)
 • Ecuadorian Serie A
 • English Championship
 • English EFL Cup
 • English FA Cup (from First Round onwards)
 • English League 1
 • English League 2
 • English Premier League
 • Euro 2024
 • Euro 2024 Qualifying
 • Euro Championships Women
 • Europe – World Cup Qualifying
 • European U21 Championship
 • FIFA Club World Cup
 • FIFA U20 World Cup
 • French Ligue 1
 • German Bundesliga I (including Play-Offs)
 • German Bundesliga II (including Play-Offs)
 • German DFB-Pokal
 • Greek Cup
 • Greek Super League 1 (including Play-Offs)
 • Greek Super League 2
 • Hungarian Cup
 • Hungarian NB1
 • Hungarian NB2
 • Italian Serie A
 • Italian Serie B
 • Japanese J-League (including Play-Offs)
 • Japanese J2 League
 • Leagues Cup
 • Major League Soccer (including Play-Offs)
 • Mexican Liga MX
 • Mexican Cup
 • Mexican Liga de Expansion
 • Norwegian Eliteserien (including Play-Offs)
 • Norwegian NM Cup
 • Norwegian 1. divisjon (including Play-Offs)
 • Peruvian Primera Division
 • Scottish Premiership
 • Slovakian Cup
 • Slovakian Super Liga (including Play-Offs)
 • Slovakian 2. Liga
 • South America – World Cup Qualifying
 • Spanish Copa Del Rey
 • Spanish Primera Liga
 • Spanish Segunda
 • Swedish Allsvenskan
 • Swiss Challenge League
 • Swiss Cup
 • Swiss Super League (including Play-Offs)
 • UEFA Champions League (from Group Stage onwards)
 • UEFA Europa Conference League (from Group Stage onwards)
 • UEFA Europa League (from Group Stage onwards)
 • UEFA Nations League
 • World Cup Intercontinental Play-Offs

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*