Зголемени квоти за натпреварот Наполи – Удинезе

Денес имаме можност да ги погледнеме натпреварите од вонредното коло во италијанската Серија А.

Од 20:45 се сретнуваат екипите на Наполи и Удинезе. Домаќините се наоѓаат на 7-та позиција со вкупно 8 бода кои ги имаат освоено преку 2 победи, 2 реми и 1 пораз, додека гостите се на 18-та позиција со само три освоени бода и без победа во новата сезона.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 8.50 зголемен на 9.00
  • 2/2 коефициент зголемен од 13 на 15

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*